top of page

Poznajmy się

Nazywam się Magdalena Jąkalska. Jestem projektantką graficzną mieszkającą w Warszawie. Pomagam firmom zaprezentować produkty i usługi w pięknej i funkcjonalnej oprawie wizualnej.


Projektowaniem zajmuję się od ponad 9 lat. ​Jestem przeszkolona w zakresie marketingu, psychologii projektowania oraz koloru. Po ukończeniu studiów graficznych, zdobywałam doświadczenie w pracy w agencjach reklamowych, małych i średnich firmach oraz korporacjach. Regularnie poszerzam swoje kompetencje poprzez branie udziału w szkoleniach z zakresu projektowania graficznego, UI/UX i marketingu.

Moje klientki to pełne pasji, kreatywne kobiety, które są zmotywowane do sukcesu i stawiają
na jakoś swoich produktów i usług. Dzielę te wartości i niestrudzenie pracuję nad ulepszaniem i rozszerzaniem swojego zestawu narzędzi. Moje miejsce pracy to nie tylko komputer, ale również tablet, kartkai ołówek, gdzie ​​szkicuję, rysuję i eksperymentuję z teksturami i pędzlami, aby nadać projektowi graficznemu indywidualny akcent.

Wyróżnia mnie charakterystyczne, minimalistyczne podejście do projektowania.
Wierzę w podejście projektowe, które jest zorientowane na grupę docelową, a nie tylko
na kopiowanie aktualnych trendów. Jeśli tak, jak ja lubisz ponadczasowe, eleganckie projekty
i ciekawe połączenia kolorów, to na pewno się dogadamy!

33-IMG_3904_edited.jpg
Assets_25.jpg

Jak pracuję?

Jestem przekonana, że silny projekt
i przemyślana narracja są nieodłącznymi elementami istoty marki. Od wstępnych szkiców aż po ostatnie poprawki, kładę nacisk na słuchanie i rozumienie potrzeb moich klientów. Moim priorytetem jest połączenie aktualnych trendów projektowania z badaniami i analizą rynku, aby tworzyć wyjątkowe projekty graficzne dla niezwykłych marek.

Motto

Myśl. Jest to klucz do sukcesu Twojej marki.

Eksploruj. Nieustannie poszerzaj swoją wiedzę.

Inspiruj. Kreuj nowatorskie rozwiązania.

Współpracuj. Razem możemy zdziałać więcej.

Działaj. Podejmuj różnorodne wyzwania. 

Proces projektowania

Każdy projekt, niezależnie
od dostępnego budżetu, przeprowadzam według tego samego procesu. Zawsze zaczynam
od eksploracji marki, którą następnie przekształcam w spójny
i rozpoznawalny projekt, który trafia do odpowiedniej grupy odbiorców marki. Moja praca opiera się
na kompleksowym podejściu, które uwzględnia aspekty, takie jak pozycjonowanie marki oraz jej unikalna osobowość. Dzięki temu stworzę projekty, które w pełni oddadzą istotę Twojej marki.

Usługi

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna ma absolutnie kluczowe znaczenie dla firmy, ponieważ może zmienić sposób, w jaki ludzie postrzegają Twoją markę. Może napędzać nowy biznes i zwiększać świadomość marki u odbiorców. Chcesz poczuć, że wreszcie możesz rozwijać swoją markę i mieć narzędzia, aby robić to jak profesjonalista? Czas na piękną identyfikację wizualną, opartą na solidnej analizie i strategii marki, która podkreśli jej unikalne wartości!

Ilustracje
& patterny

Pięknie ilustrowana grafika wzniesie Twoją markę i jej produkty na wyższy poziom, a także w wyjątkowy sposób ukształtuje i podkreśli jej indywidualny styl. Bliskie mi są motywy kobiece, zwierzęce, natura i ilustracje
dla dzieci, ale chętnie podejmuję się też nowych, nietypowych wyzwań ilustratorskich. Napisz do mnie i porozmawiajmy o współpracy!

Projekty graficzne (digital i druk)

Spójne i dostosowane do indywidualnych potrzeb punkty styku z marką są tym,
co wyróżnia markę. W Pracowni Fantastisch powstają projekty, które wywołują emocje u odbiorców i tym samym pozwalają osiągać cele biznesowe. Od projektu key visual'a marki, wizytówki, grafiki na social media
po projekty graficzne Thank You Card, ulotek czy metek, chcę zapewnić szereg usług dostosowany do potrzeb, który będzie najlepiej służyć Twojej marce. 

Opakowania

Spraw, by Twoja marka i produkty wyróżniały się i wyglądały profesjonalnie, dzięki pięknym i nowoczesnym opakowaniom zaprojektowanym
na zamówienie. 

Wizerunek
na Instagramie

Chcesz zwiększyć swoją widoczność
i zaangażowanie na Instagramie?
Zapukałaś do odpowiednich drzwi!
Dostarczę Ci wszystko, czego potrzebujesz, abyś mogła z dumą promować swoją markę w social mediach. Spraw, by Twoja marka wyróżniała się na Instagramie i wyglądała profesjonalnie, dzięki specjalnie zaprojektowanym szablonom.

Stała współpraca

Chcesz mieć pewność, że masz
pod kontrolą wizerunek swojej marki? W ramach miesięcznego abonamentu z przyjemnością zaopiekuję się Twoją marką
od strony graficznej.

 

bottom of page